Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSunshine točí s Dušanem Neuwerthem, deska vyjde v dubnu

3.2.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Kapela Sunshine připravuje nástupce dva roky staré desky MGKK Telepathy. Nový materiál vzniká zčásti v Praze, zčásti v Berlíně a zčásti ve studiu Sono Records na Nouzově pod producentským dohledem Dušana Neuwertha a jeho výsledná podoba by se na světě měla objevit už v dubnu.

„Sunshine na zatím bezejmennou desku vybrali deset věcí a zvěsti z okolí kapely mluví o tom, že tentokrát vyhrají kytary nad elektronikou a taneční groove nahradí opět temnota a retrospektiva v notně upgradovaném hávu. Nebo bude všechno naopak, kdo ví,“ stojí v tiskové zprávě labelu Sony Music, pod jehož křídla Sunshine konvertovali od X-Production.

Ač ne definitně potvzená, avšak „visící ve vzduchu“, je taky účast Justina Pearsona (The Locust, Holy Molar, Head Wound City aj.), kterého by Sunshine rádi angažovali do role pěveckého hosta v jedné z písní.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Sunshine-toci-s-Dusanem-Neuwerthem-deska-vyjde-v-dubnu~03~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.